درباره گاراندو

گاراندو انعکاس زیبایی

برند کاشی گاراندو از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. تمرکز اصلی این برند در طول سال‌های فعالیت، بر ارائه انواع کاشی‌های لعاب‌دار، تزیینی و کاشی‌هایی با کاربرد تخصصی بوده است. لئون در این مسیر کنار شما مشتریان عزیز بزرگ شد و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین فعالان در این صنعت به شمار می‌رود. گاراندو این روزها با نگاهی جدید متولد شده و برای حضور در دنیای نو در تلاش است.

در حال حاضر تلاش ما در گاراندو، هم‌گام شدن با دنیای نوین صنعت کاشی و سرامیک است. گاراندو اگرچه هویتی ریشه‌دار و قدیمی دارد اما در مسیر توسعه در دنیای نوین قرار گرفته و حرف‌های تازه‌ای در این صنعت دارد. ما عقیده داریم که می‌توانیم در این صنعت، هم‌قدم با دنیای نو گام برداریم.

رسالت ما در برند کاشی و سرامیک لئون ارائه، محصولاتی باکیفیت و استاندارد است. استانداردی که با به‌روزترین تکنولوژی‌های تولید آمیخته و به دلیل مطابقت با ترندهای روز این صنعت، طراحی‌های منحصربه‌فردی را به مشتریان ارائه می‌کند.

چرا برتر هستیم؟

چرا باید گاراندو را انتخاب کنید ؟!!!!

استفاده از فناوری‌های جدید

محصولات عرضه شده در بازرگانی کاشی و سرامیک گاراندو با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید شده‌اند. خط تولید پیشرفته و همگام با تکنولوژی روز، مواد اولیه با کیفیت و بسته‌بندی با جدیدترین ابزارها از برتری‌های ما در صنعت کاشی و سرامیک است. باور ما این است که کیفیت و به کارگیری دانش نوین می‌تواند حلقه اتصال ما با بازار جهانی و رقابت با برندهای برتر دنیا باشد.

خلاقیت در طراحی

ما باور داریم که طراحی محصولات در دنیای امروز، باید به شیوه‌ای منحصربه‌فرد باشد و توجه سلایق مختلف را جلب نماید. به همین منظور در طراحی مدل‌های کاشی و سرامیک، خرق عادت را سرلوحه طراحی در برند خود قرار داده‌ایم. رسالت ما این است که کیفیت و نمای ظاهری محصولات عرضه شده در بازرگانی گاراندو، بتواند پاسخی در خور شان مشتریان که صاحبان اصلی این برند هستند، ارائه نماید.

حضور در بازار جهانی

کاشی گاراندو چارتر خطوط تولید کارخانجات پارس، نائین، مهسرام و گلدیس است. کیفیت کاشی و سرامیک گاراندو قابل رقابت با نمونه‌های روز اروپایی است. در حال حاضر نیز کاشی گاراندو با صادرات به یازده کشورجهان از قبیل: پاکستان، افغانستان، سوریه، روسیه، عراق، کویت، عمان، قطر، مالزی، آذربایجان و گرجستان توانسته است جایگاه ویژه‌ای در صادرات صنعت کاشی سرامیک کشور داشته باشد.

پاسخگویی و مشتری‌مداری

اعتبار برند گاراندو برآمده از اعتماد مشتریان است. ما باور داریم که با وجود مشتریان وفاداری چون شما، قله زیبایی، کیفیت و دوام را فتح خواهیم کرد. به همین منظور رسالت ما جلب رضایت مشتریان است. برای دستیابی به این هدف همواره در مسیر توسعه و کیفیت قدم برمی‌داریم. پاسخگویی به مشتریان و همراهی با آنان را از وظایف بدیهی خود می‌دانیم و برای حفظ آن در تلاش هستیم.

خرید آنلاین و حضوری

اعتقاد ما این است که در دنیای نوین، باید قدم‌های نو و شگرف برداریم. به همین منظور بسترهای متفاوتی را برای خرید مشتریان فراهم کرده‌ایم. وجود شوروم‌های لوکس حضور و نمایندگی‌ها در سراسر ایران، همراه با امکان خرید آنلاین از قدم‌های ما در این مسیر بود. ما در تلاشیم تا در همه بسترها و پلتفرم‌ها در دسترس مشتریان باشیم و فرآیند خرید را برای آنان ساده‌تر کنیم.

همکاری با برندهای لوکس

اعتبار به برند در یک بازه زمانی طولانی و تنها با اعتمادسازی میان مشتریان صورت می‌گیرد. ما در تیم گاراندو مفتخر به همکاری با مشتریان وفاداری از برترین پروژه‌های لوکس ساختمانی از سراسر کشور هستیم. فروش کاشی و سرامیک با کیفیت و طراحی فوق‌العاده و عمل به تعهد از مهم‌ترین رازهای موفقیت بازرگانی گاراندو در این مسیر بود.